Двубоите при дамите в НВЛ. Уточняват се датите, вероятен старт около 25 октомври!

18.09.2019
1 Кръг
    "Левски"/София/ "Берое"/София/ Сиконко
София, България
             
    "Славия"/София/ ЦСКА/София/ Панайот Пондалов
София, България
             
    "Казанлък Волей" "Раковски"/Димитровград/ Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
             
    "Марица"/Пловдив/ "Перун"/Варна/ Лаута
Пловдив, България
             
2 Кръг
    Перун Берое                
    ЦСКА Левски Васил Симов
София, България
             
    Раковски Славия Младост
Димитровград, България
             
    Марица Казанлък Волей Лаута
Пловдив, България
             
3 Кръг
    Берое ЦСКА зала "Иван Вазов"
Стара загора
             
    Левски Раковски Сиконко
София, България
             
    Славия Марица Панайот Пондалов
София, България
             
    Казанлък Волей Перун Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
             
4 Кръг
    Перун ЦСКА                
    Раковски Берое Младост
Димитровград, България
             
    Марица Левски Лаута
Пловдив, България
             
    Казанлък Волей Славия Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
             
5 Кръг
    ЦСКА Раковски Васил Симов
София, България
             
    Берое Марица "Иван Вазов"
Стара загора
             
    Левски Казанлък Волей Сиконко
София, България
             
    Славия Перун Панайот Пондалов
София, България
             
6 кръг
    Перун Раковски                
    Марица ЦСКА Лаута
Пловдив, България
             
    Казанлък Волей Берое Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
             
    Славия Левски Панайот Пондалов
София, България
             
7 Кръг
    Раковски Марица Младост
Димитровград, България
             
    ЦСКА Казанлък Волей Васил Симов
София, България
             
    Берое Славия "Иван Вазов"
Стара загора
             
    Левски Перун Сиконко
София, България
             
8 Кръг
    Перун Марица                
    Раковски Казанлък Волей Младост
Димитровград, България
             
    ЦСКА Славия Васил Симов
София, България
             
    Берое Левски "Иван Вазов"
Стара загора
             
9 Кръг
    Казанлък Волей Марица Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
             
    Славия Раковски Панайот Пондалов
София, България
             
    Левски ЦСКА Сиконко
София, България
             
    Берое Перун "Иван Вазов"
Стара загора
             
10 Кръг
    Перун Казанлък Волей                
    Марица Славия Лаута
Пловдив, България
             
    Раковски Левски Младост
Димитровград, България
             
    ЦСКА Берое Васил Симов
София, България
             
11 Кръг
    ЦСКА Перун Васил Симов
София, България
             
    Берое Раковски "Иван Вазов"
Стара загора
             
    Левски Марица Сиконко
София, България
             
    Славия Казанлък Волей Панайот Пондалов
София, България
             
12 Кръг
    Раковски ЦСКА Младост
Димитровград, България
             
    Марица Берое Лаута
Пловдив, България
             
    Казанлък Волей Левски Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
             
    Перун Славия                
13 Кръг
    Раковски Перун Младост
Димитровград, България
             
    ЦСКА Марица Васил Симов
София, България
             
    Берое Казанлък Волей "Иван Вазов"
Стара загора
             
    Левски Славия Сиконко
София, България
             
14 Кръг
    Марица Раковски Лаута
Пловдив, България
             
    Казанлък Волей ЦСКА Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
             
    Славия Берое Панайот Пондалов
София, България
             
    Перун Левски  

Коментари

© 2019 БЕРОЕ-ВК - Всички права запазени