Новини

Успешен дебют за състезателка на "Берое" в националния при девойките до 16 години
28.04.2019
Успешен дебют за Христина Пеева, състезател от ВК"Берое"с националния тим на България под 16 години. Младите ни Лъвици завършиха с драматичен успех евроквалификацията в Стара Загора.... Виж още >
Христос Воскресе! Честити пролетни празници!
28.04.2019
Христос Воскресе! Пожелаваме Ви всички делници да се превърнат в празници, безкрайни емоции и безоблачни дни! Великден (Възкресение Христовo) е денят, в който християните честват Възкресението... Виж още >
"Берое" е с три повиквателни за националния
24.04.2019
Женският национален отбор по волейбол на България, който е воден от Иван Петков, започва подготовка за новия сезон веднага след Великден, на 29 април (понеделник) в София. Сред повиканите... Виж още >
Историческо сребро и бронз за тима!
18.04.2019
„Изобщо не влязохме в този мач. Категорично "Марица" бе по-добрият тим и трябва да си го признаем. Тръгнахме колебливо на посрещане, оттам нататък станахме пасивни в атака и лесна... Виж още >
Сребро от Турнира за "Купата на България"!
18.04.2019
Шампионките от Марица (Пловдив) спечелиха третата си поредна и общо пета в историята Купа на България. "Жълто-сините" надиграха безапелационно Берое (Стара Загора) с 3:0 (25:15, 25:13,... Виж още >
На финал сме! Играем за националната купа!
17.04.2019
Волейболистките на "Берое" (Стара Загора) се класираха за финал в турнира за Купата на България. Тимът, воден от треньора Петър Дочев надигра "Левски" с 3:2 (25:15, 21:25, 25:14, 22:25,... Виж още >
Финал на сезона в Пловдив, в битката за националната купа!
17.04.2019
Билетите за финалната четворка в турнира Купа "България" вече са в продажба. Шампионките от "Марица" (Пловдив) ще са домакини на турнира днес и утре в зала "Колодрума". Първият полуфинал... Виж още >
Малките "беройки" продължават към втория турнир на 13-годишните
14.04.2019
Младите надежди на ДЮШ на "Берое", родени 2006-2007 година, се класираха за втория турнир на регион "Странджа", който ще се проведе от 15 до 17 май в Казанлък. В първата си официална... Виж още >
Излъчват мачовете на финалната четворка за Купа България
11.04.2019
Мачовете на финалната четворка в турнира Купа България ще бъдат  предавани на живо в ефира на Диема спорт. "Марица" (Пловдив) ще е домакин на надпреварата, която ще се проведе... Виж още >
Берое е домакин на регионален турнир за момичета 2006-2007 година
10.04.2019
На 13 и 14 април спортна зала "Иван Вазов" приема турнира на група Б за отбори от регион "Странджа"при момичета, родени 2006-2007 година. Съставът на "Берое" с треньор Лариса Китипова... Виж още >
Купата за жените зарадва и състезателките от ДЮШ
09.04.2019
Трофеят на женския отбор на ВК "Берое" се радва на всеобщо внимание в ДЮШ на клуба. На вчерашната тренировка в спортна зала "Иван Вазов" по-младите възпитанички от школата не пропуснаха... Виж още >
Ванче, честита и здрава да си! ЧРД!
08.04.2019
Усмихната, енергична и непокорна! Красива, жизнена и търсеща! За миг не мисли за себе си, а за тима, за семейството! Името Ваня е видоизменената форма на еврейското име Йоан, което... Виж още >
Пловдив приема турнира на финалната четворка на Купа България
07.04.2019
Носителят на Купа България "Марица" (Пловдив) ще бъде домакин на финалната четворка в турнира. Тя ще се проведе на 17 и 18 април в зала "Колодрума" в Пловдив. До полуфиналите освен... Виж още >
Наградиха "Берое" за третото място в НВЛ -жени
06.04.2019
Президентът на ВК "Берое" Васил Аргиров прие Купата за третото място на ВК "Берое" в завършилото първенство за сезон 2018/2019 г. на НВЛ за жени. След приключването на третия финален... Виж още >
"Берое" с бронзовите медали от първенството!
06.04.2019
Изключителна вечер за българския женски волейбол с награждаването на шампиона, връчването на сребърните и бронзовите медали на отборите в ТОП 3 от сезон 2018/2019 година на НВЛ за жени!... Виж още >
Петър Дочев: Ако бяхме стигнали до финал с Марица, двубоите за титлата щяха да са доста по-интересни
03.04.2019
Старши- треньорът на "Берое" Петър Дочев бе гост в "Златният гейм"в ефира на Диема Спорт2, където коментира сезона в женския волейбол. Според него, проектът в Стара Загора е от голяма... Виж още >