Новини

Неапола Матеева тренира с "Берое" още от подготвителния цикъл, ЦСКА държи "правата" й...
29.12.2017
Това става видно от видеото, заснето от кондиционния треньор на клуба Владислав Ганчев. Момичетата на Страхил Балов тренират в казанлъшката спортна зала "Багира" преди началото на старта... Виж още >
Класирането за Евроволей на националния тим до 18 години - сред постиженията за годината
29.12.2017
Успешното представяне на девойките под 18 години и класирането им на Европейското първенство в Холандия е сред постиженията на годината за националните гарнитури.  Младите ни волейболистки,... Виж още >
Красивата Неапола подписа с "Берое", картотека я спира да играе
29.12.2017
За пролетния полусезон във волейболното женско първенство за тима от Стара Загора-"Берое" желаеше да се състезава Неапола Матеева. Бившият кадър на ЦСКА има успешна кариера като състезател... Виж още >
"Стана прекрасен турнир", похвали домакините от Стара Загора Данчо Лазаров
26.12.2017
Президентът на Българската федерация по волейбол Данчо Лазаров бе в зала "Иван Вазов" в Стара Загора, за да наблюдава финалния мач от волейболния турнир за Купата на България между... Виж още >
Честито Рождество!
25.12.2017
Честито Рождество Христово на всички приятели, благодетели, спонсори на клуба, старозагорци, волейболната общност, скъпи сънародници!  Успех във всичко, което умеем, късмет... Виж още >
БФВолейбол с инициатива в подкрепа на „Българската Коледа“
23.12.2017
  Българската федерация по волейбол стартира кампания, с която да подпомогне и допринесе за най-благородната благотворителна инициатива у нас – „Българската Коледа“,... Виж още >
От ръководството на клуба застанаха зад Балов,гласуваха му подкрепа и доверие за новата 2018 година!
22.12.2017
Ръководството на ВК "Берое"  излезе с решение относно искането на старши-треньора на женския тим Страхил Балов да напусне поста си, след отпадането от турнира Купа България, след... Виж още >
Драма в петгеймов двубой
22.12.2017
Отборът на "Раковски" (Димитровград) се класира за полуфинали на турнира за Купата на България при жените, след като надигра драматично домакините от  "Берое"/Стара Загора/... Виж още >
Връчиха Спортния Икар на националките до 23 години
20.12.2017
Националният отбор по волейбол на България за жени до 23 години, със състезателката на "Берое" Ели Баракова, бе удостоен със спортен "Икар" за Отбор №1 на 2017 година, на специална... Виж още >
Дебютен турнир на дамския "елит" за Стара Загора!
19.12.2017
Трескава подготовка кипи в Общинска спортна зала "Иван Вазов"/Стара Загора/ преди Коледа. Домакините от ВК"Берое"/жени/ дебютно приеха Турнира за "Купа България 2017" в края на годината.... Виж още >
Клип с коледно настроение за турнира Купа България при жените
15.12.2017
Клипът за предстоящата Купа на България по волейбол за жени вече набира популярност в мрежата.  Този декември Коледа ще бъде волейбол. Така започва рекламното видео, промотиращо... Виж още >
Поредно признание за Ели Баракова и Краси Кънев от "беройци", с колективни номинации!
14.12.2017
Изданието "Спортист на годината" е 60-то юбилейно и на него ще бъдат обявени спортист, отбор, спортист с увреждания и треньор на годината. Както се случва през последните години организатор... Виж още >
Ели от "Берое" с отборен "Спортен Икар"!
12.12.2017
Националният отбор по волейбол за жени под 23 години стана носител на "Спортен Икар" за Отбор на годината на Фондация "Български спорт". През лятото на тази година тимът ни спечели... Виж още >
Нора, бъди здрава и те чакаме в битката за медали!
09.12.2017
Днес една от най-опитните, всеотдайни и енергични волейболистки от "зелено-бялото" семейство на "Берое" Нора Богданова претърпя във ВМА-София медицинска интервенция. "Благодаря на доцент... Виж още >
Красивата Ели Баракова като.... Снежанка!
09.12.2017
Шест от волейболистките в родното елитно първенство: казанлъчанката Елица Баракова ("Берое"-Стара Загора), Мирослава Паскова ("Левски"-София), Ралина Дошкова (ЦСКА-София), Симона Николова... Виж още >
5000 лева очакват победителките в турнира за Купата на България, ще има и изненади за публиката
09.12.2017
Атракции, изненади и игри с публиката очакват феновете на волейбола по време на турнира за Купата на България при жените 2018, бе съобщено на пресконференция във връзка с предстоящите... Виж още >
Честит празник на студентите в "Берое"!
08.12.2017
Трима студенти в НСА и още трима - във Варненския свободен университет попълват редиците на старозагорския "Берое". Кондиционният треньор Владислав Ганчев и красивите му колежки в НСА - Мис... Виж още >
"Берое" си взе Цвети Заркова
08.12.2017
Още една националка привлече "Берое" в женския шампионат. Волейболната националка Цветелина Заркова ще подсили отбора на Стара Загора за втория полусезон в женското първенство. Тя ще заеме... Виж още >
Стара Загора приема турнира за националния трофей
05.12.2017
Стара Загора ще бъде домакин на традиционния турнир Купа България, който тази година е в навечерието на коледно-новогодишните празници от 20 до 23 декември в Общинската спортна зала... Виж още >
"Берое" успя да отстрани "Раковски" по пътя си към тройката
01.12.2017
Тимът на "Берое" (Стара Загора) записа трети успех в женския шампионат, след като надигра категорично "Раковски" (Димитровград) с 3:0 (25:20, 25:14, 30:28) в двубой... Виж още >
На финала на есенния полусезон гостуваме на "Раковски"
01.12.2017
Четвъртият във временното класиране отбор на старозагорци гостува на петия, миналогодишните вицешампионки от "Раковски". Двубоят е тази вечер, от 18:00 часа в димитровградската зала... Виж още >